Ucieknij wirusowi na rowerze

10 July 2020

Nie wszyscy możemy pozwolić sobie na pracę zdalną, wielu z nas musi dojeżdżać do pracy także w czasie pandemii. Jaki środek transportu wybrać, by było szybko i bezpiecznie? W takiej sytuacji świetnie sprawdza się rower.

Dwa kółka to znakomita alternatywna, jeśli nie możesz dojeżdżać samochodem i nie chcesz korzystać z komunikacji miejskiej. Rower pozwala zachować bezpieczną odległość od innych osób, a aktywność fizyczna wzmacnia odporność organizmu. Skoro rowery znajdują się na czele listy środków transportu rekomendowanych podczas pandemii, nie odmówimy sobie (Eurobuild Conferences) zorganizowania czwartej edycji „Garniturów na rowery”.

Przekonajmy się, jak rower sprawdza się w tym trudnym czasie jako środek transportu do pracy. Zgodnie z planem, w tym roku przetestujemy trasę ze Służewca w kierunku centrum Warszawy. Na start spod swojego biurowca Ambassador Office Building zaprasza firma Hines, a my zapraszamy do rejestracji! Spotykamy się już 30 lipca przy ul. Domaniewskiej 34a.

Udział jak zwykle jest BEZPŁATNY!

Partnerami wydarzenia są: Hines, The Bike Company, Zielone Mazowsze i Lepszy Służewiec.

The 12th Office Market Conference for Poland

The 12th Office Market Conference for Poland

19th May 2021,Online Conference,
The 20th Annual Eurobuild CEE Golf Tournament

The 20th Annual Eurobuild CEE Golf Tournament

May 28th 2021,First Warsaw Golf & Country Club,Rajszew
The 16th Annual Eurobuild CEE Tennis Tournament

The 16th Annual Eurobuild CEE Tennis Tournament

May 28th, 2021,Warszawianka Tennis Club, ul. Merliniego 9,Warsaw

Registration

1 paticipant - own bike
Own bike. If you wish to bring you own bike, the participant bears full responsibility for their own equipment. The organiser will provide places for parking bikes at the finishing line.
Free entry
1 participant - public bike
Public bike will be available from the starting points and will be picked up from their users after the ride. The number of such cycles is limited and will be provided on a first-come, first-served basis according to how soon applications to use them are received.
Free entry
The 5th Suits on bikes
Warsaw