SkySawa drugim punktem startowym "Garniturów"!

21 June 2021

Przy warszawskim rondzie ONZ rośnie kolejna wieża – biurowiec SkySawa. Ogromnym udogodnieniem dla najemców stanie się bezpośrednie połączenie wieży ze stacją metra, jednak nie mniejszym atutem będzie pierwszorzędne zaplecze rowerowe.
Rower stał się symbolem ekologicznego podejścia do życia i biznesu – z taką polityką identyfikuje się Polski Holding Nieruchomości, który promuje zrównoważoną mobilność także wśród swoich klientów. W najnowszej inwestycji, czyli biurowcu SkySawa, deweloper oferuje szereg rozwiązań, które mają zachęcić przyszłych pracowników do częstego korzystania z roweru na co dzień. PHN reprezentuje w tym względzie podejście komplementarne – w SkySawie powstaną nie tylko szatnie i miejsca do zaparkowania jednośladów, ale także windy dostosowane do przewożenia rowerów na każde piętro budynku, ponieważ pojazd będzie można zabrać ze sobą do biura. Ponadto w budynku będzie działał cykliczny serwis rowerowy. W ideę podróżowania na dwóch kółkach wpisuje się doskonała lokalizacja biurowca, wokół którego przebiega wiele ścieżek rowerowych.
Niestety, nie każdy będzie mógł zostać najemcą tego budynku, ale każdy może przekonać się o wszystkich zaletach SkySawy na własnej skórze – już 7 lipca będzie okazja, aby wystartować spod wieży w przejeździe rowerowym „Garnitury na rowery” i przejechać przykładową trasą, jaką będzie pokonywał cyklista pracujący pod tym adresem.
W imieniu Polskiego Holdingu Nieruchomości serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w przejeździe wszystkich amatorów dwóch kółek, szczegóły i zapisy są dostępne na stronie wydarzenia.

Eurobuild Awards 2022

Eurobuild Awards 2022

September 27th, 2022,DoubleTree by Hilton hotel Warsaw,Warsaw
Konkurs Rowerowy Pracodawca

Konkurs Rowerowy Pracodawca

July 1st 2022,śniadanie biznesowe z rozdaniem statuetek,
Łódź REdiscover

Łódź REdiscover

19 października 2022,Orientarium ZOO,Konstantynowska 8/10, Łódź
The 18th CEE Warehouse & Logistics Conference

The 18th CEE Warehouse & Logistics Conference

November 24th, 2022,Marriott Hotel,Warsaw
The 28th Annual Property Market Convention

The 28th Annual Property Market Convention

December 9th, 2022,Bellotto Hotel, Senatorska 13/15,Warsaw
Suits on Bikes. The 6th Bike Ride with city planning specialist
Warsaw