7R w garniturach na rowery!

17 July 2020

Rower jest ekonomiczny, ekologiczny a w czasie pandemii także bezpieczny dla użytkowników – to mogłoby być motto kolejnej odsłony przejazdu „Garnitury na rowery” organizowanego przez Eurobuild Conferences.
Podczas czwartego przejazdu ulicami Warszawy wraz z partnerem, firmą 7R Logistic, przyjrzymy się bliżej kwestii bezpieczeństwa jazdy na rowerze. Firma 7R, jako dynamicznie rozwijający się deweloper magazynowy, aktywnie działa również w dziedzinie sportu, wspierając polskich zawodników i promując zdrowy styl życia. A jadąc do pracy rowerem nie tylko dbamy o siebie i swoje zdrowie, ale przyczyniamy się również do ochrony środowiska.
Podczas przejazdu ulicami Warszawy dowiemy się, jak jeździć bezpiecznie, a jakich sytuacji unikać. Tym przejazdem rowerowym chcemy zachęcić wszystkich do zmiany środka transportu i pokazać, że warto czasem zwolnić i zamienić cztery kołka na dwa. Świat z tej perspektywy jest zupełnie inny! Dziękujemy firmie 7R Logistic, że wspiera nas w promowaniu tej idei.
7R i Eurobuild zapraszają do udziału w czwartej edycji przejazdu „Garnitury na rowery”!
Zbiórka uczestników w dwóch punktach startowych już w czwartek 30 lipca o godzinie 16:30!
Szczegóły i rejestracja na naszej stronie, do zobaczenia!

The 12th Office Market Conference for Poland

The 12th Office Market Conference for Poland

19th May 2021,Online Conference,
The 20th Annual Eurobuild CEE Golf Tournament

The 20th Annual Eurobuild CEE Golf Tournament

May 28th 2021,First Warsaw Golf & Country Club,Rajszew
The 16th Annual Eurobuild CEE Tennis Tournament

The 16th Annual Eurobuild CEE Tennis Tournament

May 28th, 2021,Warszawianka Tennis Club, ul. Merliniego 9,Warsaw

Registration

1 paticipant - own bike
Own bike. If you wish to bring you own bike, the participant bears full responsibility for their own equipment. The organiser will provide places for parking bikes at the finishing line.
Free entry
1 participant - public bike
Public bike will be available from the starting points and will be picked up from their users after the ride. The number of such cycles is limited and will be provided on a first-come, first-served basis according to how soon applications to use them are received.
Free entry
The 5th Suits on bikes
Warsaw