SkySawa drugim punktem startowym "Garniturów"!

21 June 2021

Przy warszawskim rondzie ONZ rośnie kolejna wieża – biurowiec SkySawa. Ogromnym udogodnieniem dla najemców stanie się bezpośrednie połączenie wieży ze stacją metra, jednak nie mniejszym atutem będzie pierwszorzędne zaplecze rowerowe.
Rower stał się symbolem ekologicznego podejścia do życia i biznesu – z taką polityką identyfikuje się Polski Holding Nieruchomości, który promuje zrównoważoną mobilność także wśród swoich klientów. W najnowszej inwestycji, czyli biurowcu SkySawa, deweloper oferuje szereg rozwiązań, które mają zachęcić przyszłych pracowników do częstego korzystania z roweru na co dzień. PHN reprezentuje w tym względzie podejście komplementarne – w SkySawie powstaną nie tylko szatnie i miejsca do zaparkowania jednośladów, ale także windy dostosowane do przewożenia rowerów na każde piętro budynku, ponieważ pojazd będzie można zabrać ze sobą do biura. Ponadto w budynku będzie działał cykliczny serwis rowerowy. W ideę podróżowania na dwóch kółkach wpisuje się doskonała lokalizacja biurowca, wokół którego przebiega wiele ścieżek rowerowych.
Niestety, nie każdy będzie mógł zostać najemcą tego budynku, ale każdy może przekonać się o wszystkich zaletach SkySawy na własnej skórze – już 7 lipca będzie okazja, aby wystartować spod wieży w przejeździe rowerowym „Garnitury na rowery” i przejechać przykładową trasą, jaką będzie pokonywał cyklista pracujący pod tym adresem.
W imieniu Polskiego Holdingu Nieruchomości serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w przejeździe wszystkich amatorów dwóch kółek, szczegóły i zapisy są dostępne na stronie wydarzenia.

Suits on Bikes. The 7th Bike Ride with city planning specialist
Warsaw