PHN zaprasza Garnitury na Rowery

31 May 2022

Głównym partnerem 6. Przejazdu “Garnitury na Rowery” już po raz drugi został Polski Holding Nieruchomości. Firma jest inwestorem warszawskiego kompleksu biurowego SkySawa przy rondzie ONZ – spod 40-piętrowej wieży wyruszy jedna z grup cyklistów naszego przejazdu.

Polski Holding Nieruchomości promuje zrównoważoną mobilność wśród swoich klientów – biurowiec SkySawa będzie bezpośrednio połączony ze stacją metra, jednak nie mniejszym atutem budynku jest znakomite zaplecze rowerowe. Najemcy będą mieli do dyspozycji nie tylko szatnie i miejsca do zaparkowania jednośladów, ale także windy dostosowane do wwożenia rowerów na wszystkie piętra budynku, dzięki czemu pojazd będzie można zabrać ze sobą do biura. Ponadto w budynku będzie działał cykliczny serwis rowerowy, a u stóp szklanej wieży przebiega wiele ścieżek rowerowych.
Niestety, nie każdy będzie mógł zostać najemcą tego budynku, ale każdy może przekonać się o zaletach SkySawy – już 9 czerwca grupa cyklistów ruszy spod wieży w ramach przejazdu “Garnitury na Rowery”. Wśród nich będzie zastępca ambasadora Królestwa Niderlandów, Walter Oostelbos – Ambasada Królestwa Niderlandów objęła nasze wydarzenie patronatem honorowym.

Szczegóły wydarzenia i bezpłatne zapisy na STRONIE PRZEJAZDU.

Suits on Bikes. The 7th Bike Ride with city planning specialist
Warsaw