Kręcą nas rowery

16 July 2020

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Z projektem „Garnitury na rowery” firma Immofinanz jest związana od pierwszej edycji przejazdów. Nie mogło być inaczej również w tym roku. Inwestor od lat wspiera działania związane z promocją rowerów jako zdrowego i bezpiecznego środka komunikacji.
W komunikacji publicznej – za sprawą obostrzeń – jakby trochę luźniej, za to na drogach rowerowych mimo zmiennej pogody amatorów dwóch kółek nieustająco przybywa. Można powiedzieć, że rower stał się jednym z symboli walki z koronawirusem – ogranicza ryzyko zakażenia, poprawia kondycję fizyczną, no i podnosi na duchu. Immofinanz doskonale to rozumie i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich pracowników i najemców inwestując w infrastrukturę rowerową. Warto przypomnieć, że – oprócz specjalnych parkingów i szatni z prysznicami – najemcy budynków biurowych Immofinanz pod marką myhive od czterech lat mogą korzystać z darmowego, dedykowanego im systemu rowerowego.
Zatem jeśli nie masz własnego pojazdu, a kręcą Cię dwa kółka, to nie ma przeszkód – zapisz się na bezpłatny przejazd „Garnitury na rowery”, a Immofinanz podstawi Ci błyszczący jednoślad do punktu startowego pod biurowcem Warsaw Spire.
Wpisz w kalendarzu: 30 lipca spotykamy się na pl. Europejskim w Warszawie! Zapisy na stronie przejazdu, serdecznie zapraszamy! Do zakręcenia!

Suits on Bikes. The 7th Bike Ride with city planning specialist
Warsaw