Zen za kierownicą

12 kwiecień 2019

Wszyscy użytkownicy ruchu drogowego zdają sobie sprawę z tego, jak trudno skupić uwagę podczas jazdy, gdy rozprasza nas tyle zewnętrznych czynników. Obecne realia wymuszają na nas coraz szybsze tempo życia. Chcemy też być w ciągłym kontakcie, nawet za kierownicą. Zapominamy wtedy o bezpieczeństwie i łatwo popełniamy błędy, które według statystyk są powodem aż 80 % zdarzeń drogowych. Fundacja ZenDriving opracowała program który ma zwiększyć bezpieczeństwo kierowców/rowerzystów. Program tworzony jest przez psychologów różnych specjalizacji i oparty o skuteczne metody, poparte wynikami światowych badań naukowych z zakresu neuropsychologii, psychofizjologii i psychometrii. Metody mindfulness i biofeedback stosowane w programie mają pomóc kierowcom/rowerzystom w kształtowaniu bezpiecznych nawyków.

Jako że tegoroczna edycja przejazdu „Garnitury na rowery” skupia się na temacie bezpieczeństwa, bardzo miło nam poinformować, że Magdalena Mazurkiewicz, trenerka fundacji ZenDriving, przyjęła nasze zaproszenie i podczas 20-minutowej prezentacji przekaże uczestnikom dekalog uważnego kierowcy/rowerzysty oraz omówi sposoby na poprawę relacji uczestników ruchu drogowego.

Serdecznie zapraszamy na przejazd oraz dyskusję 23 maja 2019 r. Start przejazdu o godzinie 16:30. Prezentacja „ZenDriving w pigułce” o godzinie 19:00. Dyskusja podsumowująca i wnioski o godzinie 19:30.

16. Konferencja Magazynów i Logistyki w Europie Środkowo - Wschodniej

16. Konferencja Magazynów i Logistyki w Europie Środkowo - Wschodniej

23 Czerwca 2020,Transmisja na żywo,Warsaw, ul. Żwirki i Wigury 1H
15. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE

15. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE

04 września 2020,Klub Tenisowy Warszawianka, ul. Merliniego 9,Warszawa
19. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE

19. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE

04 września 2020,First Warsaw Golf & Country Club,Rajszew, Golfowa 44

Rejestracja

1 uczestnik - rower własny
Rower własny. Uczestnik ponosi pełną odpowiedzialność za własny sprzęt. Organizator zapewnia na mecie przejazdu miejsce do zaparkowania roweru.
Wstęp wolny
1 uczestnik - rower miejski
Rowery miejskie zostaną podstawione do punktów startowych i odebrane od użytkowników po przejeździe. Liczba rowerów ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Wstęp wolny
Pobierz zamówienie PDF
Garnitury na rowery. IV przejazd dyskusyjno - miastoznawczy
Warszawa
Pub Lolek, Pole Mokotowskie, Rokitnicka 20