Przejazd na szóstkę!

13 czerwiec 2022

Szósta edycja przejazdu rowerowego Eurobuildu „Garnitury na Rowery” już za nami! W ostatni czwartek, 9.06, około 100 cyklistów przemierzyło trzema trasami rowerowymi ulice warszawskiego Śródmieścia i Woli. Mimo, iż poranna pogoda mogła zniechęcić do jazdy rowerem, na szczęście po południu aura nam sprzyjała, uczestnicy mogli więc bez przeszkód wysłuchać po drodze krótkich pogadanek na temat infrastruktury rowerowej i komunikacyjnej stolicy, a także przepisów, które „każdy rowerzysta znać powinien”.

Startowaliśmy spod budynków SkySawa, myhive Warsaw Spire oraz biurowca przy ul. Spokojnej, w którym mieści się siedziba Portico. Po przyjemnych kilku kilometrach spotkaliśmy się wszyscy w punkcie ześrodkowania, którym w tym roku była Fabryka Norblina. Tu uczestnicy mieli okazję skosztować specjalnie przygotowanych smakołyków, wziąć udział w losowaniu nagrody-niespodzianki, a także wysłuchać rozmowy z Walterem Oostelbosem – wiceambasador Królestwa Nederlandów także wziął udział w przejeździe, a nawet przetestował działanie podziemnego, automatycznego parkingu dla rowerów, działającego od niedawna pod Fabryką Norblina. Kolejną atrakcją wieczoru było zwiedzanie z przewodnikiem zrewitalizowanego kompleksu – goście mieli okazje poznać fascynującą historię rodzinną, biznesową oraz najnowsza, dotyczącą odnawiania nieruchomości.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom, a także Partnerom i Sponsorom szóstej edycji przejazdu „Garnitury na Rowery”. W tym roku byli z nami: PHN, Immofinanz, Portico Project Management i Grupa Capital Park. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Ambasada Królestwa Niderlandów w Polsce.

Dziękujemy również Stowarzyszeniu Zielona Mazowsze, które jak zwykle opracowało merytoryczną stronę przejazdu, oraz firmom Nextbike i The Bike Company, które strzegły naszego zaplecza logistycznego. Niespodziankę – voucher zakupowy na sprzęt nawigacyjny – ufundowała firma Trigar.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok!

A w międzyczasie przeżyjmy to jeszcze raz – obejrzyjmy galerię zdjęć.

Eurobuild Awards 2022

Eurobuild Awards 2022

27 Wrzesień 2022,DoubleTree by Hilton hotel Warszawa,Warszawa
Łódź REdiscover

Łódź REdiscover

19 października 2022,Orientarium ZOO,Konstantynowska 8/10, Łódź
28. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych

28. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych

09 grudnia 2022,Hotel Bellotto, Senatorska 13/15,Warszawa
Konkurs Rowerowy Pracodawca

Konkurs Rowerowy Pracodawca

15 grudnia 2022,śniadanie biznesowe z rozdaniem statuetek,
6. Garnitury na Rowery
Warszawa