Wystartuj spod Ambassadora

14 lipiec 2020

Zgodnie z tegorocznym planem przejazd „Garnitury na rowery” wystartuje z warszawskiego Służewca. Pierwszym punktem startowym jest biurowiec Ambassador Office Building należący do firmy Hines i zlokalizowany przy ul. Domaniewskiej 34a.

Jednym z fundamentów działalności firmy Hines jest zrównoważony rozwój, a program HinesGo ma na celu promowanie ekologicznych postaw i rozwiązań wśród najemców budynków biurowych z portfolio Hinesa. Ponieważ wydarzenie „Garnitury na rowery” wpisuje się w politykę firmy, w imieniu Hinesa zapraszamy do udziału w przejedzie rowerowym.

Od dawna zachęcamy naszych pracowników i najemców do podróżowania do pracy na rowerze, ponieważ przynosi to korzyści zarówno zdrowiu, jaki i środowisku. W naszych biurowcach zapewniamy rowerzystom odpowiednią infrastrukturę – przede wszystkim stojaki, a coraz częściej także szatnie z szafkami do przechowywania rzeczy oraz z prysznicami – wylicza Joanna Siwak, marketing manager w Hines Polska.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji przejazdu „Garnitury na rowery”, który odbędzie się już 30 lipca. Do zobaczenia na trasie!

5. Garnitury na rowery
Warszawa