Wystartuj spod Ambassadora

14 lipiec 2020

Zgodnie z tegorocznym planem przejazd „Garnitury na rowery” wystartuje z warszawskiego Służewca. Pierwszym punktem startowym jest biurowiec Ambassador Office Building należący do firmy Hines i zlokalizowany przy ul. Domaniewskiej 34a.

Jednym z fundamentów działalności firmy Hines jest zrównoważony rozwój, a program HinesGo ma na celu promowanie ekologicznych postaw i rozwiązań wśród najemców budynków biurowych z portfolio Hinesa. Ponieważ wydarzenie „Garnitury na rowery” wpisuje się w politykę firmy, w imieniu Hinesa zapraszamy do udziału w przejedzie rowerowym.

Od dawna zachęcamy naszych pracowników i najemców do podróżowania do pracy na rowerze, ponieważ przynosi to korzyści zarówno zdrowiu, jaki i środowisku. W naszych biurowcach zapewniamy rowerzystom odpowiednią infrastrukturę – przede wszystkim stojaki, a coraz częściej także szatnie z szafkami do przechowywania rzeczy oraz z prysznicami – wylicza Joanna Siwak, marketing manager w Hines Polska.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji przejazdu „Garnitury na rowery”, który odbędzie się już 30 lipca. Do zobaczenia na trasie!

Eurobuild Awards 2022

Eurobuild Awards 2022

27 Wrzesień 2022,DoubleTree by Hilton hotel Warszawa,Warszawa
Łódź REdiscover

Łódź REdiscover

19 października 2022,Orientarium ZOO,Konstantynowska 8/10, Łódź
28. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych

28. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych

09 grudnia 2022,Hotel Bellotto, Senatorska 13/15,Warszawa
Konkurs Rowerowy Pracodawca

Konkurs Rowerowy Pracodawca

15 grudnia 2022,śniadanie biznesowe z rozdaniem statuetek,
6. Garnitury na Rowery
Warszawa