Wypełnij ankietę i wygraj nagrody w konkursie!

24 marzec 2021

Wszystkich chętnych, zarówno aktywnych rowerzystów jak i tych, którzy nie korzystają z rowerów, zapraszamy do wypełniania ankiety i podzielenia się swoimi uwagami i opiniami na temat użytkowania roweru w drodze do pracy. W ankiecie, która znajduje się pod linkiem: https://www.survio.com/survey/d/G8I1L2A6F9K9V4N0K zawarliśmy kilka pytań, których odpowiedzi pozwolą ocenić czym kieruje się pracownik biurowy wybierając rower jako środek transportu i jakie znaczenie ma infrastruktura rowerowa w budynku biurowym, w którym pracuje. Wyniki ankiety zostaną wykorzystane w raporcie na temat infrastruktury rowerowej w budynkach biurowych w Warszawie. Wypełnienie ankiety zajmie tylko kilka minut.

Dodatkowo wszystkich respondentów zachęcamy do udziału w konkursie, w którym sponsorem atrakcyjnych nagród jest firma Bike by SG – polski producent biodegradowalnych kosmetyków do rowerów. Marka jest odpowiedzią na potrzeby świadomych klientów, którzy w celu ochrony środowiska zmieniają swoje nawyki i z uwagą podchodzą do kwestii zakupów różnych produktów, w tym akcesoriów do rowerów.

Zadanie konkursowe jest proste i wystarczy spełnić trzy warunki:
1. wypełnić ankietę: https://www.survio.com/survey/d/G8I1L2A6F9K9V4N0K,
2. w komentarzu pod postem na Facebooku https://www.facebook.com/EurobuildConferences/posts/196321382292290 podać odpowiedź na pytanie: „Rower czy samochód? Co wybierasz i dlaczego?”. Na odpowiedzi czekamy do 31 maja. Każdy z trzech autorów najciekawszych odpowiedzi otrzyma zestaw kosmetyków rowerowych Cleaning Kit marki Bike by SG.
3. oraz polubić stronę Bike by SG na Facebooku https://www.facebook.com/bikebysg.

O wynikach konkursu poinformujemy na początku czerwca. Nagrody zostaną dostarczone pocztą lub kurierem.

Jednocześnie zachęcamy do udziału w przejeździe rowerowym Garnitury na rowery i odbędzie się 7 lipca. Ankieta jest częścią projektu Garnitury na rowery i jej wyniki zostaną zaprezentowane podczas wydarzenia.

Gorąco zachęcamy do wypełnienia ankiety, do udziału w konkursie i zapraszamy do udziału w przejeździe rowerowym!

Eurobuild Awards 2022

Eurobuild Awards 2022

27 Wrzesień 2022,DoubleTree by Hilton hotel Warszawa,Warszawa
Łódź REdiscover

Łódź REdiscover

19 października 2022,Orientarium ZOO,Konstantynowska 8/10, Łódź
28. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych

28. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych

09 grudnia 2022,Hotel Bellotto, Senatorska 13/15,Warszawa
Konkurs Rowerowy Pracodawca

Konkurs Rowerowy Pracodawca

15 grudnia 2022,śniadanie biznesowe z rozdaniem statuetek,
6. Garnitury na Rowery
Warszawa