Wszystkie drogi prowadzą do… Elektrowni Powiśle

14 maj 2019

W tym roku uczestnicy przejazdu Garnitury na rowery będą mieli okazję odwiedzić miejsce, w którym ponad 100-letnia historia łączy się z nowoczesnością. Wystartujemy z trzech punktów w Warszawie, po czym nasze drogi się połączą i doprowadzą nas na Powiśle, a konkretnie do rewitalizowanej obecnie Elektrowni Powiśle. Połączenie historycznych elementów elektrowni z zupełnie nową architekturą nadało temu miejscu wyjątkowy charakter. Zarówno mieszkańcy Warszawy, jak i odwiedzający stolicę turyści odnajdą tu wszystko to, co w Powiślu najpiękniejsze – to stąd już za kilka miesięcy popłynie nowa energia dla Warszawy. Elektrownia Powiśle stanie się miejscem, w którym klienci znajdą unikatowe marki modowe, pop-up i concept store’y, jakich dotąd w Polsce jeszcze nie było, restauracje serwujące kuchnię z wielu zakątków świata oraz pierwszy w Polsce innowacyjny koncept Beauty Hall. Będą mogli także doświadczyć niezapomnianych emocji i wrażeń podczas licznych wydarzeń organizowanych w przestrzeni Elektrowni.
Uczestnicy naszego przejazdu będą mieli okazję zapoznać się z historią Elektrowni Powiśle oraz dowiedzieć się więcej na temat jej przyszłości. Wierzymy, że ponad wiekowa historia Elektrowni wykreuje liczne tematy do rozmów, które później przeniesiemy w progi pawilonu Przystanek Sztuka na Bulwarach Wiślanych.
Przejazd już 23 maja. Zachęcamy do rejestracji. Do zobaczenia na starcie.

19. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE

19. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE

11 września 2020,First Warsaw Golf & Country Club,Rajszew, Golfowa 44
15. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE

15. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE

11 września 2020,Klub Tenisowy Warszawianka, ul. Merliniego 9,Warszawa

Rejestracja

1 uczestnik - rower własny
Rower własny. Uczestnik ponosi pełną odpowiedzialność za własny sprzęt. Organizator zapewnia na mecie przejazdu miejsce do zaparkowania roweru.
Wstęp wolny
1 uczestnik - rower miejski
Rowery miejskie zostaną podstawione do punktów startowych i odebrane od użytkowników po przejeździe. Liczba rowerów ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Wstęp wolny
Pobierz zamówienie PDF
Garnitury na rowery. IV przejazd dyskusyjno - miastoznawczy
Warszawa
Służewiec/Mokotów