Wspomóż kilometrami fundację Iskierka

5 wrzesień 2018

W związku z naszym zaangażowaniem we wspieranie fundacji Iskierka chcielibyśmy przy okazji organizowanego przez nas przejazdu rowerowego zachęcić Państwa do wsparcia fundacji co nie wymaga od Państwa niczego więcej poza zarejestrowaniem aplikacji i przejechaniem z nami na rowerze trasy w piątek 7 września. Poniżej wszelkie niezbędne informacje na temat akcji. Gorąco polecamy wsparcie fundacji.

FUNDACJA ISKIERKA jest organizacją non-profit działającą od 2006 roku na rzecz dzieci chorych onkologicznie i ich rodzin.
Miło nam poinformować, że fundacja znalazła się wśród trzydziestu organizacji biorących udział w konkursie „odLOTTOwa jazda” Fundacji LOTTO. To ogólnopolski projekt promujący sport i zaangażowanie społeczne. Ideą akcji jest jazda na rowerze.

Projekt ISKIERKI „Rowerem do lata” ma na celu zebranie środków na przyszłoroczną AKCJĘ LATO: lato z maluchami, lato pod żaglami i lato z plecakami.

Pieniądze gromadzimy tylko dzięki gromadzeniu kilometrów!
Walczymy o główną nagrodę 100 000 zł!
Próbujemy zachęcić jak największą ilość rowerzystów by jeździli dla ISKIERKI.

Rejestracja do rywalizacji „odLOTTowa jazda” ROWEREM DO LATA:
1. Kliknij w link: https://www.endomondo.com/challenges/37468828.
2. Kliknij „DOŁĄCZ”.
3. Wybierz Fundację ISKIERKA.
Akcja trwa od 1. lipca do 15. września.

„odLOTTOwa jazda” to ogólnopolski projekt promujący sport i zaangażowanie społeczne. Projekt ISKIERKI „Rowerem do lata” i wyjeżdżone kilometry sfinansują wiosenno-letnie wyjazdy podopiecznych fundacji w 2019 roku, które mają na celu zarówno wypoczynek, rehabilitację, integrację, jak i chwile wytchnienia i zapomnienia o trudach związanych z leczeniem onkologicznym. Do akcji można dołączyć poprzez stronę internetową endomondo. Link do rywalizacji znajduje się na naszej stronie internetowej www.fundacjaiskierka.pl oraz wydarzeniu na facebooku „Rowerem do lata finał odLOTTOwa jazda”. Zapraszamy wszystkich do zakręcenia się i kręcenia dla ISKIERKI. – mówi Jolanta Czernicka- Siwecka, Prezes Fundacji ISKIERKA.

Eurobuild Awards 2022

Eurobuild Awards 2022

27 Wrzesień 2022,DoubleTree by Hilton hotel Warszawa,Warszawa
Łódź REdiscover

Łódź REdiscover

19 października 2022,Orientarium ZOO,Konstantynowska 8/10, Łódź
28. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych

28. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych

09 grudnia 2022,Hotel Bellotto, Senatorska 13/15,Warszawa
Konkurs Rowerowy Pracodawca

Konkurs Rowerowy Pracodawca

15 grudnia 2022,śniadanie biznesowe z rozdaniem statuetek,
6. Garnitury na Rowery
Warszawa