Wspomóż kilometrami fundację Iskierka

5 wrzesień 2018

W związku z naszym zaangażowaniem we wspieranie fundacji Iskierka chcielibyśmy przy okazji organizowanego przez nas przejazdu rowerowego zachęcić Państwa do wsparcia fundacji co nie wymaga od Państwa niczego więcej poza zarejestrowaniem aplikacji i przejechaniem z nami na rowerze trasy w piątek 7 września. Poniżej wszelkie niezbędne informacje na temat akcji. Gorąco polecamy wsparcie fundacji.

FUNDACJA ISKIERKA jest organizacją non-profit działającą od 2006 roku na rzecz dzieci chorych onkologicznie i ich rodzin.
Miło nam poinformować, że fundacja znalazła się wśród trzydziestu organizacji biorących udział w konkursie „odLOTTOwa jazda” Fundacji LOTTO. To ogólnopolski projekt promujący sport i zaangażowanie społeczne. Ideą akcji jest jazda na rowerze.

Projekt ISKIERKI „Rowerem do lata” ma na celu zebranie środków na przyszłoroczną AKCJĘ LATO: lato z maluchami, lato pod żaglami i lato z plecakami.

Pieniądze gromadzimy tylko dzięki gromadzeniu kilometrów!
Walczymy o główną nagrodę 100 000 zł!
Próbujemy zachęcić jak największą ilość rowerzystów by jeździli dla ISKIERKI.

Rejestracja do rywalizacji „odLOTTowa jazda” ROWEREM DO LATA:
1. Kliknij w link: https://www.endomondo.com/challenges/37468828.
2. Kliknij „DOŁĄCZ”.
3. Wybierz Fundację ISKIERKA.
Akcja trwa od 1. lipca do 15. września.

„odLOTTOwa jazda” to ogólnopolski projekt promujący sport i zaangażowanie społeczne. Projekt ISKIERKI „Rowerem do lata” i wyjeżdżone kilometry sfinansują wiosenno-letnie wyjazdy podopiecznych fundacji w 2019 roku, które mają na celu zarówno wypoczynek, rehabilitację, integrację, jak i chwile wytchnienia i zapomnienia o trudach związanych z leczeniem onkologicznym. Do akcji można dołączyć poprzez stronę internetową endomondo. Link do rywalizacji znajduje się na naszej stronie internetowej www.fundacjaiskierka.pl oraz wydarzeniu na facebooku „Rowerem do lata finał odLOTTOwa jazda”. Zapraszamy wszystkich do zakręcenia się i kręcenia dla ISKIERKI. – mówi Jolanta Czernicka- Siwecka, Prezes Fundacji ISKIERKA.

16. Konferencja Magazynów i Logistyki w Europie Środkowo - Wschodniej

16. Konferencja Magazynów i Logistyki w Europie Środkowo - Wschodniej

23 Czerwca 2020,Transmisja na żywo,Warsaw, ul. Żwirki i Wigury 1H
15. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE

15. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE

04 września 2020,Klub Tenisowy Warszawianka, ul. Merliniego 9,Warszawa
19. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE

19. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE

04 września 2020,First Warsaw Golf & Country Club,Rajszew, Golfowa 44

Rejestracja

1 uczestnik - rower własny
Rower własny. Uczestnik ponosi pełną odpowiedzialność za własny sprzęt. Organizator zapewnia na mecie przejazdu miejsce do zaparkowania roweru.
Wstęp wolny
1 uczestnik - rower miejski
Rowery miejskie zostaną podstawione do punktów startowych i odebrane od użytkowników po przejeździe. Liczba rowerów ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Wstęp wolny
Pobierz zamówienie PDF
Garnitury na rowery. IV przejazd dyskusyjno - miastoznawczy
Warszawa
Pub Lolek, Pole Mokotowskie, Rokitnicka 20