Startuj spod WFC – biznesowego serca Warszawy

14 maj 2019

Jedna z tras tegorocznej edycji przejazdu dyskusyjno-miastoznawczego Garnitury na rowery będzie miała swój początek pod budynkiem Warsaw Financial Center. Biurowiec to nie tylko jeden
z najnowocześniejszych budynków w Europie, ale również miejsce idealnie dopasowane do potrzeb rowerzystów! Na parkingu, na poziomie pierwszym znajduje się wydzielona przestrzeń do przechowania rowerów. Można je również pozostawić w stojakach przed biurowcem. Ponadto dla przyjeżdżających do pracy na dwóch kółkach, przygotowane zostały szatnie, prysznice, a także stacja serwisowania rowerów. Liczący sobie 32 piętra wieżowiec, jest znakomicie skomunikowany dzięki systemowi inteligentnych wind. Goście otrzymują przepustki otwierające bramki wejściowe w postaci QR kodów, które można otrzymać drogą elektroniczną, a następnie wydrukować lub zapisać w telefonie komórkowym. WFC zadbał również o dostępność dla osób niepełnosprawnych, zgodnie ze światowymi standardami w tym zakresie. Z powyższych przykładów widać, że nasz partner dba o wygodę i bezpieczeństwo swoich użytkowników. Dlatego też jego udział w wydarzeniu promującym bezpieczeństwo w drodze do pracy bardzo nas cieszy.
Zapraszamy do przejazdu z nami z punktu startowego pod budynkiem WFC. Start już 23 maja.

16. Konferencja Magazynów i Logistyki w Europie Środkowo - Wschodniej

16. Konferencja Magazynów i Logistyki w Europie Środkowo - Wschodniej

23 Czerwca 2020,Transmisja na żywo,Warsaw, ul. Żwirki i Wigury 1H
15. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE

15. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE

04 września 2020,Klub Tenisowy Warszawianka, ul. Merliniego 9,Warszawa
19. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE

19. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE

04 września 2020,First Warsaw Golf & Country Club,Rajszew, Golfowa 44

Rejestracja

1 uczestnik - rower własny
Rower własny. Uczestnik ponosi pełną odpowiedzialność za własny sprzęt. Organizator zapewnia na mecie przejazdu miejsce do zaparkowania roweru.
Wstęp wolny
1 uczestnik - rower miejski
Rowery miejskie zostaną podstawione do punktów startowych i odebrane od użytkowników po przejeździe. Liczba rowerów ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Wstęp wolny
Pobierz zamówienie PDF
Garnitury na rowery. IV przejazd dyskusyjno - miastoznawczy
Warszawa
Pub Lolek, Pole Mokotowskie, Rokitnicka 20