Spokojna to trasa z Portico

23 czerwiec 2021

Do grona partnerów Eurobuildu, którzy zachęcają swoich pracowników do jazdy rowerem oraz identyfikują się z ideą zrównoważonego transportu, należy także firma Portico Project Management. Dobry przykład daje sam prezes spółki.

 
Robert Pawlak na rowerze przejechał tysiące kilometrów nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Prezes Portico jest organizatorem i pomysłodawcą ambitnych ekspedycji rowerowych, choć na co dzień z przyjemnością przemierza na dwóch kółkach warszawskie ulice. Już 7 lipca będzie okazja, aby pójść w ślady Roberta Pawlaka (a nawet pojechać jego śladem) – tego dnia odbędzie się 5 edycja naszego przejazdu „Garnitury na rowery”, a jedna z grup wystartuje właśnie spod siedziby firmy Portico Project Management przy ul. Spokojnej 5.

 
„Garnitury na rowery” to akcja, która ma na celu popularyzowanie dojazdów do pracy rowerem i zmianę przyzwyczajeń transportowych. Tradycyjnie po drodze zaplanowaliśmy przystanki i dyskusje o komunikacji rowerowej, infrastrukturze i przepisach, jakie obowiązują na drogach. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają rowery, ale także tych, którzy jeszcze nie przekonali się do korzystania z rowerów jako środka transportu do pracy. Udział w przejeździe to okazja do oswojenia się z ruchem miejskim i złapania zdrowego, jednośladowego bakcyla. Jeśli chcesz wyruszyć z grupą Portico, która wystartuje z ul. Spokojnej, albo z jedną z trzech innych grup – nie zwlekaj i zapisz się już dziś! Na wspólnej mecie w Forcie Mokotów na wszystkich czeka poczęstunek i integracja.

 

Szczegóły wydarzenia i zapisy (do 6 lipca!) na stronie wydarzenia.

 

5. Garnitury na rowery
Warszawa