Rowerowe pogotowie

23 czerwiec 2021

Trasa przejazdu rowerowego „Garnitury na rowery”, na który zapraszamy już 7 lipca, będzie liczyła od 5 do 10 km, więc nie będzie to mordercza ekspedycja. Ale nawet w trakcie spokojnej przejażdżki po mieście może przytrafić się awaria.

Przebita dętka, zakleszczony łańcuch, zablokowana przerzutka… To nie katastrofa, ale może wykluczyć rower z dalszej jazdy lub sprawić, że dalsza podróż nie będzie ani komfortowa, ani przyjemna. Ratunkiem w takiej sytuacji jest mobilny serwis rowerowy. Z tego względu uczestnikom naszego przejazdu będzie towarzyszył serwisant z firmy The Bike Company, która po raz kolejny dołączyła do grona partnerów akcji „Garnitury na rowery”. Jeśli (odpukać!) podczas przejażdżki zdarzy się jakaś awaria, wystarczy ją zgłosić i serwisant szybko się nią zajmie. Z usług serwisu The Bike Company będzie można skorzystać także na mecie po zakończeniu przejazdu – na Państwa życzenie fachowiec dokona przeglądu, konserwacji lub czyszczenia Waszego jednośladu.

Gorąco zachęcamy do przyłączenia się do akcji – na chętnych czekamy do końca dnia poprzedzającego przejazd, bezpłatna rejestracja jest możliwa poprzez stronę wydarzenia. Więcej o akcji „Garnitury na rowery” przeczytacie w naszych poprzednich newsach, na przykład tutaj.

5. Garnitury na rowery
Warszawa