pl. Defilad – serce Warszawy... rowerowej

10 maj 2019

Pałac Kultury i Nauki oraz pl. Defilad to serce Warszawy, wokół którego toczy się kulturalne i biznesowe życie. Sam pl. Defilad jednak przez lata odstraszał pustką, a władzom miejskim długo nie udało się wypracować satysfakcjonującego wiele stron projektu zagospodarowania tego miejsca. Ostatecznie można mówić o zawarciu sojuszu między miastem, organizacjami pozarządowymi, mieszkańcami i aktywistami. W najbliższych latach przestrzeń placu Defilad zostanie przebudowana i powstanie tam Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Rozpocznie się rewitalizacja ścisłego centrum, a jednocześnie próba nadania mu nowego, współczesnego charakteru. Dzięki współpracy firm Eurobuild i Portico Project Management, który jest inżynierem kontraktu przy projekcie budowy Muzeum Sztuki Nowoczesnej, 23 maja uczestnicy przejazdu dyskusyjno-miastoznawczego Garnitury na rowery będą mieli okazję posłuchać o planach zagospodarowania tej przestrzeni z ust samego dyrektora projektu Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Mikołaja Mundzika.
Chętnych do udziału w dyskusji o przestrzeni miejskiej zapraszamy do punktu startowego na pl. Defilad. Zapraszamy do rejestracji i wyboru punktu startowego. Zbiórka o 16:30.

16. Konferencja Magazynów i Logistyki w Europie Środkowo - Wschodniej

16. Konferencja Magazynów i Logistyki w Europie Środkowo - Wschodniej

23 Czerwca 2020,Transmisja na żywo,Warsaw, ul. Żwirki i Wigury 1H
15. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE

15. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE

04 września 2020,Klub Tenisowy Warszawianka, ul. Merliniego 9,Warszawa
19. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE

19. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE

04 września 2020,First Warsaw Golf & Country Club,Rajszew, Golfowa 44

Rejestracja

1 uczestnik - rower własny
Rower własny. Uczestnik ponosi pełną odpowiedzialność za własny sprzęt. Organizator zapewnia na mecie przejazdu miejsce do zaparkowania roweru.
Wstęp wolny
1 uczestnik - rower miejski
Rowery miejskie zostaną podstawione do punktów startowych i odebrane od użytkowników po przejeździe. Liczba rowerów ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Wstęp wolny
Pobierz zamówienie PDF
Garnitury na rowery. IV przejazd dyskusyjno - miastoznawczy
Warszawa
Pub Lolek, Pole Mokotowskie, Rokitnicka 20