Liderzy przejazdu

31 sierpień 2018

Aby móc przeprowadzić dyskusję na temat tkanki miejskiej podczas przejazdu rowerowego potrzebne są osoby posiadające wiedzę na temat budowy miasta, a jednocześnie pasjonaci dwóch kółek. Tak jak w zeszłym roku swoim wsparciem służą nam Pan Robert Buciak i Pan Krzysztof Gubański.

Robert Buciak – od 2014 roku należy do Stowarzyszenia Zielone Mazowsze. Jest tam odpowiedzialny za projekty do budżetu partycypacyjnego. Należy do komisji rewizyjnej. Zawodowo zajmuje się analizą statystyczną. Działa też lokalnie na Mokotowie. Był współorganizatorem Pierwszej Pieszej Masy Krytycznej, która przeszła ulicami Warszawy we wrześniu 2017, rocznik 1982, wychował się w Szczecinie, ukończył Międzywydziałowe Indywidualne Studia Matematyczno-Przyrodnicze na Uniwersytecie Warszawskim. Regularnie odbywa wędrówki i wyprawy rowerowe.

Krzysztof Gubański- Socjolog miasta, doktorant w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Aktualnie zajmuje się badaniem warszawskiego rynku nieruchomości z perspektywy socjologii i antropologii ekonomicznej. Stypendysta programu „Diamentowy Grant” Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Współautor projektów eksperckich i konsultacyjnych z zakresu polityki miejskiej dla Warszawy i Wrocławia. Członek stowarzyszenia Zielone Mazowsze zaangażowany w warszawski budżet partycypacyjny. Redaktor bloga o rowerach towarowych i miejskiej mobilności: jedensamochodmniej.blogspot.com

Eurobuild Awards 2022

Eurobuild Awards 2022

27 Wrzesień 2022,DoubleTree by Hilton hotel Warszawa,Warszawa
Łódź REdiscover

Łódź REdiscover

19 października 2022,Orientarium ZOO,Konstantynowska 8/10, Łódź
28. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych

28. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych

09 grudnia 2022,Hotel Bellotto, Senatorska 13/15,Warszawa
Konkurs Rowerowy Pracodawca

Konkurs Rowerowy Pracodawca

15 grudnia 2022,śniadanie biznesowe z rozdaniem statuetek,
6. Garnitury na Rowery
Warszawa