Liderzy przejazdu

31 sierpień 2018

Aby móc przeprowadzić dyskusję na temat tkanki miejskiej podczas przejazdu rowerowego potrzebne są osoby posiadające wiedzę na temat budowy miasta, a jednocześnie pasjonaci dwóch kółek. Tak jak w zeszłym roku swoim wsparciem służą nam Pan Robert Buciak i Pan Krzysztof Gubański.

Robert Buciak – od 2014 roku należy do Stowarzyszenia Zielone Mazowsze. Jest tam odpowiedzialny za projekty do budżetu partycypacyjnego. Należy do komisji rewizyjnej. Zawodowo zajmuje się analizą statystyczną. Działa też lokalnie na Mokotowie. Był współorganizatorem Pierwszej Pieszej Masy Krytycznej, która przeszła ulicami Warszawy we wrześniu 2017, rocznik 1982, wychował się w Szczecinie, ukończył Międzywydziałowe Indywidualne Studia Matematyczno-Przyrodnicze na Uniwersytecie Warszawskim. Regularnie odbywa wędrówki i wyprawy rowerowe.

Krzysztof Gubański- Socjolog miasta, doktorant w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Aktualnie zajmuje się badaniem warszawskiego rynku nieruchomości z perspektywy socjologii i antropologii ekonomicznej. Stypendysta programu „Diamentowy Grant” Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Współautor projektów eksperckich i konsultacyjnych z zakresu polityki miejskiej dla Warszawy i Wrocławia. Członek stowarzyszenia Zielone Mazowsze zaangażowany w warszawski budżet partycypacyjny. Redaktor bloga o rowerach towarowych i miejskiej mobilności: jedensamochodmniej.blogspot.com

16. Konferencja Magazynów i Logistyki w Europie Środkowo - Wschodniej

16. Konferencja Magazynów i Logistyki w Europie Środkowo - Wschodniej

23 Czerwca 2020,Transmisja na żywo,Warsaw, ul. Żwirki i Wigury 1H
15. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE

15. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE

04 września 2020,Klub Tenisowy Warszawianka, ul. Merliniego 9,Warszawa
19. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE

19. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE

04 września 2020,First Warsaw Golf & Country Club,Rajszew, Golfowa 44

Rejestracja

1 uczestnik - rower własny
Rower własny. Uczestnik ponosi pełną odpowiedzialność za własny sprzęt. Organizator zapewnia na mecie przejazdu miejsce do zaparkowania roweru.
Wstęp wolny
1 uczestnik - rower miejski
Rowery miejskie zostaną podstawione do punktów startowych i odebrane od użytkowników po przejeździe. Liczba rowerów ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Wstęp wolny
Pobierz zamówienie PDF
Garnitury na rowery. IV przejazd dyskusyjno - miastoznawczy
Warszawa
Pub Lolek, Pole Mokotowskie, Rokitnicka 20