Kręcą nas rowery

16 lipiec 2020

Z projektem „Garnitury na rowery” firma Immofinanz jest związana od pierwszej edycji przejazdów. Nie mogło być inaczej również w tym roku. Inwestor od lat wspiera działania związane z promocją rowerów jako zdrowego i bezpiecznego środka komunikacji.
W komunikacji publicznej – za sprawą obostrzeń – jakby trochę luźniej, za to na drogach rowerowych mimo zmiennej pogody amatorów dwóch kółek nieustająco przybywa. Można powiedzieć, że rower stał się jednym z symboli walki z koronawirusem – ogranicza ryzyko zakażenia, poprawia kondycję fizyczną, no i podnosi na duchu. Immofinanz doskonale to rozumie i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich pracowników i najemców inwestując w infrastrukturę rowerową. Warto przypomnieć, że – oprócz specjalnych parkingów i szatni z prysznicami – najemcy budynków biurowych Immofinanz pod marką myhive od czterech lat mogą korzystać z darmowego, dedykowanego im systemu rowerowego.
Zatem jeśli nie masz własnego pojazdu, a kręcą Cię dwa kółka, to nie ma przeszkód – zapisz się na bezpłatny przejazd „Garnitury na rowery”, a Immofinanz podstawi Ci błyszczący jednoślad do punktu startowego pod biurowcem Warsaw Spire.
Wpisz w kalendarzu: 30 lipca spotykamy się na pl. Europejskim w Warszawie! Zapisy na stronie przejazdu, serdecznie zapraszamy! Do zakręcenia!

5. Garnitury na rowery
Warszawa