Kręcą nas rowery

16 lipiec 2020

Z projektem „Garnitury na rowery” firma Immofinanz jest związana od pierwszej edycji przejazdów. Nie mogło być inaczej również w tym roku. Inwestor od lat wspiera działania związane z promocją rowerów jako zdrowego i bezpiecznego środka komunikacji.
W komunikacji publicznej – za sprawą obostrzeń – jakby trochę luźniej, za to na drogach rowerowych mimo zmiennej pogody amatorów dwóch kółek nieustająco przybywa. Można powiedzieć, że rower stał się jednym z symboli walki z koronawirusem – ogranicza ryzyko zakażenia, poprawia kondycję fizyczną, no i podnosi na duchu. Immofinanz doskonale to rozumie i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich pracowników i najemców inwestując w infrastrukturę rowerową. Warto przypomnieć, że – oprócz specjalnych parkingów i szatni z prysznicami – najemcy budynków biurowych Immofinanz pod marką myhive od czterech lat mogą korzystać z darmowego, dedykowanego im systemu rowerowego.
Zatem jeśli nie masz własnego pojazdu, a kręcą Cię dwa kółka, to nie ma przeszkód – zapisz się na bezpłatny przejazd „Garnitury na rowery”, a Immofinanz podstawi Ci błyszczący jednoślad do punktu startowego pod biurowcem Warsaw Spire.
Wpisz w kalendarzu: 30 lipca spotykamy się na pl. Europejskim w Warszawie! Zapisy na stronie przejazdu, serdecznie zapraszamy! Do zakręcenia!

Eurobuild Awards 2022

Eurobuild Awards 2022

27 Wrzesień 2022,DoubleTree by Hilton hotel Warszawa,Warszawa
Łódź REdiscover

Łódź REdiscover

19 października 2022,Orientarium ZOO,Konstantynowska 8/10, Łódź
28. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych

28. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych

09 grudnia 2022,Hotel Bellotto, Senatorska 13/15,Warszawa
Konkurs Rowerowy Pracodawca

Konkurs Rowerowy Pracodawca

15 grudnia 2022,śniadanie biznesowe z rozdaniem statuetek,
6. Garnitury na Rowery
Warszawa