Immofinanz rowerowym pionierem

22 marzec 2019

Firma Immofinanz już po raz trzeci zdecydowała się wesprzeć projekt – „Garnitury na rowery. III przejazd dyskusyjno-miastoznawczy”. Tak jak w poprzednich edycjach Immofinanz, jako sponsor przejazdu, dokonał wyboru miejsca startowego przy jednym z budynków, których jest właścicielem. Rowerzyści wyruszą spod biurowca Crown Point Myhive przy ulicy Prostej 70. W punkcie startowym sponsor zapewni uczestnikom rowery Myhive.
Zgodnie z filozofią marki Myhive, firma Immofinanz nieustannie dąży do rozwijania infrastruktury w swoich budynkach biurowych i poszerzania oferty serwisów dodatkowych oferowanych najemcom. 15 kwietnia rozpocznie się sezon rowerowy z Myhive i od tego momentu będzie można wynająć jednoślady na podróże do pracy.

Dbając o wygodę użytkowników rowerów, firma Immofinanz przypomina też, że na parkingu podziemnym budynku Myhive Crown Point, na poziomie -1, znajduje się łazienka z prysznicem oraz szafki dla rowerzystów. Łazienka jest wyposażona w suszarkę do włosów.
Zapraszamy na wspólny przejazd z Immofinanz i Eurobuild 23 maja! Zarejestruj się już dziś: http://bikes.eurobuildconferences.com/

Eurobuild Awards 2022

Eurobuild Awards 2022

27 Wrzesień 2022,DoubleTree by Hilton hotel Warszawa,Warszawa
Łódź REdiscover

Łódź REdiscover

19 października 2022,Orientarium ZOO,Konstantynowska 8/10, Łódź
28. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych

28. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych

09 grudnia 2022,Hotel Bellotto, Senatorska 13/15,Warszawa
Konkurs Rowerowy Pracodawca

Konkurs Rowerowy Pracodawca

15 grudnia 2022,śniadanie biznesowe z rozdaniem statuetek,
6. Garnitury na Rowery
Warszawa