Immofinanz rowerowym pionierem

22 marzec 2019

Firma Immofinanz już po raz trzeci zdecydowała się wesprzeć projekt – „Garnitury na rowery. III przejazd dyskusyjno-miastoznawczy”. Tak jak w poprzednich edycjach Immofinanz, jako sponsor przejazdu, dokonał wyboru miejsca startowego przy jednym z budynków, których jest właścicielem. Rowerzyści wyruszą spod biurowca Crown Point Myhive przy ulicy Prostej 70. W punkcie startowym sponsor zapewni uczestnikom rowery Myhive.
Zgodnie z filozofią marki Myhive, firma Immofinanz nieustannie dąży do rozwijania infrastruktury w swoich budynkach biurowych i poszerzania oferty serwisów dodatkowych oferowanych najemcom. 15 kwietnia rozpocznie się sezon rowerowy z Myhive i od tego momentu będzie można wynająć jednoślady na podróże do pracy.

Dbając o wygodę użytkowników rowerów, firma Immofinanz przypomina też, że na parkingu podziemnym budynku Myhive Crown Point, na poziomie -1, znajduje się łazienka z prysznicem oraz szafki dla rowerzystów. Łazienka jest wyposażona w suszarkę do włosów.
Zapraszamy na wspólny przejazd z Immofinanz i Eurobuild 23 maja! Zarejestruj się już dziś: http://bikes.eurobuildconferences.com/

19. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE

19. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE

11 września 2020,First Warsaw Golf & Country Club,Rajszew, Golfowa 44
15. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE

15. Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE

11 września 2020,Klub Tenisowy Warszawianka, ul. Merliniego 9,Warszawa

Rejestracja

1 uczestnik - rower własny
Rower własny. Uczestnik ponosi pełną odpowiedzialność za własny sprzęt. Organizator zapewnia na mecie przejazdu miejsce do zaparkowania roweru.
Wstęp wolny
1 uczestnik - rower miejski
Rowery miejskie zostaną podstawione do punktów startowych i odebrane od użytkowników po przejeździe. Liczba rowerów ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Wstęp wolny
Pobierz zamówienie PDF
Garnitury na rowery. IV przejazd dyskusyjno - miastoznawczy
Warszawa
Służewiec/Mokotów